Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kleosin

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

595 000 zł60 m² 9 998,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

!rezerwacja! Polecamy nieruchomość w miejscowości Kleosin przy ulicy Kraszewskiego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,5m2. Lokal położony jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

1 000 zł49 m² 20,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny w pobliżu politechniki. Blisko szkoła podstawowa przychodnia kościół przedszkole. Autobusy nr 3,10,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kleosin

Kleosin,podlaskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Modern House ma przyjemność zaprezentować Państwu idealną nieruchomość do zamieszkania jak i pod inwestycję. Blok został wybudowany w 1983 roku a powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

395 000 zł41 m² 9 610,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Kleosin, ul. Kraszewskiego (obok Biedronki). Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Kleosin

Kleosin,podlaskie

15 400 zł700 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna od 700 m2 do 4000 m2 Rodzaj lokalu: kompleks produkcyjno - magazynowy Typ budynku: oddzielny obiekt, 1-piętrowy Dostępna powierzchnia: od 700 m2 do 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

395 000 zł41 m² 9 634 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Kleosin

Kleosin,podlaskie

88 000 zł4 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kleosin

Kleosin,podlaskie

491 470 zł1 003 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Kleosin, ul. Jana Pawła II, nr 319 Sprzedam prywatnie działkę budowlaną o powierzchni 1003 m , położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Kleosinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kleosin,podlaskie

535 000 zł73 m² 7 328,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja: wyszyńskiego, kleosin - blisko Politechniki i terenów zielonych Powierzchnia mieszkania: 73 m Układ: 4 oddzielne pokoje + kuchnia + toaleta i wc Dodatki: duży balkon (11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

486 000 zł73 m² 6 657,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Jasne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie 73 m - idealne dla rodziny! Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i świetną lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kleosin

Kleosin,podlaskie

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Pięknie wykończony I gotowy do wejscia dom bardzo blisko Centrum Białegostoku w Kleosinie do wynajęcia Powierzchnia całkowita domu 70 m2 Działka współdzielona Dom bardzo dobrze wyposażony:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kleosin

Kleosin,podlaskie

860 000 zł189 m² 4 547,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Bez prowizji * bez podatku pcc * dostępny od zaraz * * 15 minut od centrum Białegostoku * 2 miejsca postojowe! Komplet mediów * Do Państwa dyspozycji oddajemy segment narożny z dwoma pełnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

498 000 zł73 m² 6 821,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

1 320 zł24 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z komórką lokatorską w pobliżu Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej- ul. Stefana Wyszyńskiego 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

1 190 zł16 m² 74,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne studio w pobliżu Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej- ul. Stefana Wyszyńskiego 10 w Kleosinie. Nieruchomość: powierzchnia 16 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

449 000 zł52 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja Przestronne 3-pokojowe mieszkanie (52,5 m2) w Kleosinie przy ul. Kraszewskiego! Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walerowskiego

Kleosin,podlaskie

449 000 zł48 m² 9 276,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Kleosin

Kleosin,podlaskie

8 zł/m²500 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal magazynowo produkcyjny o pow. około 500m2 z pomieszczeniem biurowym i zapleczem socjalnym (2-łazienki). Lokal znajduje się na piętrze, dostępna jest winda towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morcinka

Kleosin,podlaskie

1 350 000 zł339 m² 3 987,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:531 m²

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną działkę zabudowaną czterokondygnacyjny budynkiem mieszkalnym w Kleosinie lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Gustawa Morcinka w Kleosinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe i przestronne mieszkanie zlokalizowane w Kleosinie przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Na powierzchnię 73 m składa się: - korytarz z szafą w zabudowie, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morcinka

Kleosin,podlaskie

650 000 zł164 m² 3 962,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną działkę zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym w Kleosinie lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Gustawa Morcinka w Kleosinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walerowskiego

Kleosin,podlaskie

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg real estate zaprasza na prezentację 3-pokojowego mieszkania o pow. 62 m w Kleosinie, przy ul. Walerowskiego. Lokal mieści się na 3. piętrze (z 4) w bloku z cegły z 1987 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

449 000 zł52 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego na pierwszym piętrze w bloku z cegły 1998r. Mieszkanie jest dwustronne oraz jasne przez cały dzień. Trzy nieprzechodnie pokoje plus ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

509 000 zł73 m² 6 972,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie własnościowe w Kleosinie na ul. Wyszyńskiego. Powierzchnia 73m, 4 piętro. Cztery pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja i balkon. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kleosin,podlaskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

449 000 zł52 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie (52,5 m2) w Kleosinie przy ul. Kraszewskiego! Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, z dostępem do pełnej infrastruktury?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kleosin

Kleosin,podlaskie

304 900 zł34 m² 8 967,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w bardzo docenianym mieście Kleosin 5 min autem do Białegostoku. Nieruchomość położona na parterze z 4 piętrowego bloku ocieplonego z cegły. Na pow. 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kleosin,podlaskie

430 000 zł48 m² 8 884,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Odkryj przestrzeń do życia w spokojnej i zielonej części Kleosina. To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m , usytuowane na wygodnym drugim piętrze zadbanego trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

1 400 zł41 m² 34,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,14 m kw, położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w spokojnej i zielonej okolicy. Idealne dla singla lub pary. Opis mieszkania: - 2 oddzielne pokoje ( salon + sypialnia) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kleosin

Kleosin,podlaskie

1 600 zł46 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m kw, przy ulicy Jodłowej 8b na nowoczesnym Osiedlu Ignatki w Kleosinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

1 150 zł16 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne studio w pobliżu Placu Moniuszki i Parku Centralnego, ul. Stefana Wyszyńskiego 10 w Radomiu. *Nieruchomość* Powierzchnia 16 m . Studio z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kleosin,podlaskie

559 000 zł73 m² 7 657,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kleosin,podlaskie

499 000 zł61 m² 8 220,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy na sprzedaż dwustronne słoneczne mieszkanie w Kleosinie. Oferta jest idealnie skierowana zarówno dla rodzin z dzieckiem, par jak i inwestorów poszukujących lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

540 000 zł63 m² 8 626,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na prezentacje trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Kraszewskiego w Kleosinie. Znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1996r (cegła). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kleosin

Kleosin,podlaskie

790 000 zł220 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

**na sprzedaż: dom wolnostojący w Kleosinie Idealny dla rodziny lub inwestycyjnie** Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kleosin,podlaskie

4 900 000 zł270 m² 18 148,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Reprezentacyjny, komfortowy dom o powierzchni 270 m2, położony na starannie zagospodarowanej, dużej działce o powierzchni 3230 m2, w zacisznej uliczce na granicy Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

309 548 zł28 m² 11 055,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje świeżo wyremontowanej kawalerki w Kleosinie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z lat 90tych. Niskie piętro zadowoli każdego - czy to osobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

39 000 zł333 m² 117,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną rod Kleosin .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

355 000 zł41 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kraszewskiego w Kleosinie. To kameralne osiedle bloków z cegły, graniczące z osiedlem Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni 41,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tarasiuka

Kleosin,podlaskie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowa kawalerka o powierzchni 20 m . Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze i zlokalizowane jest w spokojnej okolicy w Kleosinie, przy ulicy Ojca Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie